Opinie

Co mówią klienci

Opinie

Piotr
Polecam lekcje z Kazikiem! Dzięki nim zacząłem swobodniej rozmawiać w języku angielskim. Kazik zwraca uwagę na wymowę i w przystępny sposób omawia popełniony błędy językowe. Z każdym miesiącem czuję, że idzie mi coraz lepiej a wszystko to dzięki najlepszemu lektorowi języka angielskiego.
Andrzej
Gorąco polecam, świetne podejście do ucznia.
Bogusław

Do nauki przez internet podchodziłem bez większego entuzjazmu.
W szkole Kazimierza czuję się swobodnie i niezależnie. To lepsze rozwiązanie niż nauka face to face. Mogę bez problemów przesunąć zajęcia na inny termin, co przy moim trybie pracy jest ważne. Szczerze te szkołę polecam.

Ania

Serdecznie polecam lekcje z Kazikiem, gdyż prowadzone są z zaangażowaniem i profesjonalizmem. Atmosfera miła i przyjemna, zero stresu, a elastyczne godziny to dodatkowy plus

Grażyna

Od kilku lat uczę się języka angielskiego. Uczę się, to za wiele powiedziane. Uczy mnie pan Kazimierz. Nie zraża się moim brakiem czasu, potrafi się dopasować do mojego grafiku zajęć. Mój tryb pracy uniemożliwiał mi uczęszczanie na zajęcia grupowe – za dużo by przepadało. Spotkania face to face były najlepszym rozwiązaniem.

Pan Kazimierz Kucharski oprócz wyjątkowego zrozumienia i niebywałej cierpliwości wobec mnie – ucznia zapominającego o czymś bez przerwy – ma ważną, genialną w swoim zawodzie cechę: potrafi znaleźć interesujący mnie temat konwersacji. Początkującym trudno jest wypowiadać się w obcym języku, jedyną metodą na przełamanie tego strachu jest ciekawy temat. Nauka odbywa się więc bez stresu, w przyjacielskiej atmosferze, w zasadzie w niczym nie przypomina klasycznych lekcji języka. Czasu i sił mam coraz mniej, ale nie zamieniłabym spotkań z Panem Kazimierzem Kucharskim na klasyczne lekcje w grupie.

Krystyna

Nie masz czasu na bieganie na lekcje? Potrzebujesz indywidualnego toku pracy? Nie masz doświadczeń w uczeniu się przez skype? Chcesz zacząć używać języka obcego w praktyce? Lekcje z Kazikiem Kucharskim rozwiążą te problemy. Gorąco polecam z własnego doświadczenia:)

Kamila
Kazik jest świetnym nauczycielem polecam go z czystym sumieniem !! Udało mu się przełamać moją barierę językową.
Maciek

Jestem bardzo zadowolony z lekcji oraz w jaki sposób pan Kazik je prowadzi. Są ciekawe, różnorodne, niejednokrotnie wesołe. Mogę go polecić innym osobom tak samo jak inni mi go polecili. Ma wielką cierpliwość i wyrozumiałość dla ucznia. Duży plus za elastyczność odnośnie terminów oraz tematów lekcji! Zdecydowanie jestem na TAK:)

Mirosława

Uczyłam się w różnych szkołach, ale efekty były mizerne. Na lekcjach z Kazimierzem jestem w stanie się nauczyć, a nie tylko uczyć. Wszystko jest wytłumaczone klarownie, poparte przykładami. Dopiero tutaj zdołałam przełamać opór i zaczęłam rozmawiać po angielsku. Atmosfera jest przemiła, lekcje są ciekawe, a cierpliwość Kazimierza winna być przysłowiowa. Lekcje są prawdziwą przyjemnością i dają efekty, czego więcej można chcieć?

Grace

Witam wszystkich. Jestem bardzo zadowolona z lekcji pana Kazika. Jest najlepszy. Sama jestem nauczycielem więc wiem jak uczyć. Dziewczyny, chłopaki bierzcie go. He is the best.

Łukasz

Lekcje prowadzone przez Kazimierza są bardzo fachowo przygotowane i ciekawie prowadzone. Bardzo duży plus również za elastyczność przy ustalaniu terminów i tematów lekcji. Profesjonalne przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim. Polecam wszystkim!

Ewelina

Witam, polecam naukę angielskiego przez skype. Miałam przyjemność nauki angielskiego z Kazimierzem. Lekcje byly interesujące i jak najbardziej profesjonalne. Wszystko zaaranżowane według potrzeb ucznia

Paweł

Lekcje przebiegają w miłej atmosferze i przeprowadzane są w oparciu o umiejętności ucznia. Można ustalić godzinę w której odbywa się spotkanie co ułatwia pracę. Jestem zadowolony z współpracy, wiele się nauczyłem.

Ania

Nauczyciel niezwykle cierpliwy i wyrozumiały , bardzo logicznie i na ciekawych przykładach stara się wytłumaczyć wszelkie zawiłości językowe. Całość zajęć prowadzona jest w bardzo przyjaznej atmosferze – polecam wszystkim!

Ewelina

Krótko i rzeczowo: kompetentny, miły, pełen optymizmu, zawsze przygotowany, lekcje urozmaicone, elastyczne podejście do terminu spotkania – WARTO.

Umów się

Darmowa lekcja próbna

Zapraszam Cię na skorzystanie z darmowego spotkania próbnego podczas którego poznasz mnie i postaram się Ci pokazać, że nauka online może być dużo przyjemniejsza i przystępniejsza niż Ci się wydaje.
Zadzwoń +48 607 423 967
lub napisz biuro@tlschool.pl
dowiedz się więcej
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarkiX