Faq

Zobacz również

Menu

 

Faq

Jak wyglądają zajęcia?

O ustalonej godzinie lektor i kursant łączą się ze sobą poprzez program Skype. Następnie lektor udostępnia link do interaktywnej wirtualnej tablicy gdzie odbędzie się praca na przygotowanych wcześniej materiałach. Całe spotkanie odbywa się na zasadzie współpracy, a nie w formie wykładu. Jeśli kursant wyraził chęć otrzymywania zadań domowych, na koniec zajęć lektor dokładnie opisze jakiej pracy oczekuje od kursanta do wykonania samodzielnie.

Co potrzebuję by skorzystać z tej formy nauki?

Do uczestnictwa w zajęciach potrzebne są: stabilne łącze internetowe, mikrofon, głośniki bądź słuchawki, zainstalowane programy Skype oraz Adobe Flash.

Ile kosztują zajęcia i jak można za nie zapłacić?

Szczegółowe informacje dotyczące cen i sposobów płatności można znaleźć odpowiednio w działach CENNIK i PŁATNOŚCI.

Czym zajęcia online różnią się od tradycyjnych?

Jedynie tym, iż podczas naszych zajęć korzystamy ciągle z komputera i nowoczesnych – ale jednocześnie bardzo przystępnych – technologii. Tak więc z jednej strony są to zajęcia typowo kursowe jednak z nutą ducha czasu.

Ile trwają zajęcia?

Godzina lekcyjna trwa 50 minut. Jednakże kupując przykładowo pakiet ośmiu godzin na miesiąc należy w ciągu tygodnia zrealizować dwie godziny czyli 100 minut. Istnieje możliwość połączenia tych dwóch godzin w jedne zajęcia trwające właśnie 100 minut. Tak więc wszystko zależy od tego jaki pakiet zostanie wykupiony oraz w jaki sposób zechcesz rozłożyć czas jego realizacji w ciągu tygodnia.

Czy mogę odwołać spotkanie?

Zajęć nie można odwołać zupełnie, zostaje ono przełożone na inny termin do 10 dni od odwołanego spotkania. Należy pamiętać że zajęcia można w ten sposób przełożyć zgłaszając taką chęć maksymalnie na 24 h przed zaplanowamym oryginalnie spotkaniem. W tym przypadku kursant ustala z lektorem nową datę na odrobienie zajęć. Jeśli jednak kursant zgłosi chęć przełożenia zajęć później niż na dobę przed lekcją – takie spotkanie przepada z pakietu

Czy lektor może odwołać spotkanie?

Może, jednak odbywa się to na zasadach bardzo podobnych jakie dotyczą odwoływania zajęć przez kursantów. Lektor może odwołać zajęcia i powiadomić kursanta o takiej sytuacji na dobę przed planowanymi zajęciami. Jeśli zajęcia zostaną przez lektora odwołane w terminie późniejszym to kursant otrzymuje od szkoły dodatkową godzinę zajęć gratis.

Czy mogę zrezygnować z kursu?

Oczywiście, że tak. Należy jednak liczyć się z tym, iż szkoła nie dokonuje zwrotów finansowych za zajęcia, które nie zostaną wykorzystane.

Muszę sobie zrobić chwilową przerwę w nauce ale jestem w trakcie realizacji pakietu a nie chcę stracić godzin. Co teraz?

Pakiet można zawiesić na okres do 14 dni. Należy jednak taką chęć wyrazić maksymalnie do 24 h przed zajęciami które mają być już zawieszone. Pakiet będzie kontynuowany po ustalonej przerwie.

Umów się

Darmowa lekcja próbna

Wciąż rozszerzamy zakres naszych umiejętności oraz oferowanych usług mając na celu dostarczenie państwu najwyższych standardów nauki języka. Z tego też powodu możecie być Państwo pewni, że nasza kadra nie zawiedzie Państwa zaufania.
Zadzwoń 12 383 03 00
lub napisz biuro@tlschool.pl
dowiedz się więcej
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarkiX